pckliper

O nas

PRESCH

Żeglarstwem zawodowo i rekreacyjnie zajmujemy się od 15 lat. Zapraszamy na Przystań Siewierz – piękne i urokliwe miejsce nad jeziorem.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, w 2017 roku ruszają zajęcia dzieciaków w szkółce żeglarskiej, starsi mogą zdobyć patent żeglarski, a dla odważnych proponujemy rejs żaglowcem s/y Zawisza Czarny po morzu w czasie zlotu największych i najpiękniejszych żaglowców na świecie, który w tym roku kończy się w Szczecinie.

Wszystkiego możecie się dowiedzieć odwiedzając Naszą Przystań, dodatkowo prowadzimy indywidualne zajęcia dla dzieciaków zarówno na przystani jak i na basenie, gimnastykę ogólno rozwojową oraz zajęcia z fizjoterapii.

Nasze zalety

Kompetencja

Stawiamy na bezpieczeństwo, zawsze bacznie pod okiem instuktora.

Wiedza

Jesteśmy miłośnikami żeglarstwa od ponad 15 lat.

Dlaczego my?

Szkołę żeglarską prowadzimy dokładnie tak jak szkołę do której sami chcielibyśmy trafić stawiając pierwsze kroki na żaglach, Przystań Siewierz posiada doskonałą infrastrukturę do nauki żeglowania, a dokładając Nasze doświadczenie w pracy instruktorskiej gwarantujemy zdobycie nie tylko Państwowych uprawnień respektowanych na całym świecie ale i praktycznych umiejętności i nawyków w dobrej praktyce i kulturze żeglarskiej.

Przystań

Przystań żeglarska SIEWIERZ JEZIORNA oferuje kursy żeglarskie, możliwość wypożyczenia sprzętu, kursy pływania oraz miłego spędzenia czasu ze znajomymi.

Chcesz uzyskać informację o promocjach?

Podaj swój adres E-mail